Konuların anlaşılması için yazıların kronolojik sıraya göre okunması önerilir.

19 Ağustos 2016 Cuma

Şeytan/Lucifer’dan Spiritüel Savaş Mesajı


İngilizce aslından çevrilmiştir: http://web.archive.org/web/20151226085344/http://hailtosatansvictory666.angelfire.com/Message-From-Satan.html

“Denge için, evrenin devamlılığı için, her şeyde pozitif ve negatif bir taraf bulunmaktadır.
Gerçekleşmesi gereken korkunç, ölümcül ve yıkıcı şeyler varken, mucizevi, hayat dolu ve yaratıcı yapıda olanlar da vardır. Bunlar herkese tesadüf eseri denk geliyormuş gibi görünür ve sonsuza dek böyle devam edeceği düşünülür. Bu doğru değildir. Ve bu, Benim kim olduğumun esasıdır.
Dünya, buna bağlı olarak gelişmek üzeredir.

Bir şeyi yapmanın her zaman başka bir yolu da vardır. O yol şu an çok uzakta olabilir, ama yine de mümkün bir yol. Yıkım ve şiddet her zaman diğer yol olmayacak. Fakat dünya şiddetten arındırılıncaya kadar siz de dünyanın çalıştığı biçimde çalışmalısınız.O zamana kadar, ki o zaman gelecek, bu Benim-- Mükemmel bir Denge. Bu gerekli. Yıkım ve Kreasyon. (Yok etmek ve Yaratmak)
Zaman henüz gelmediğine göre, ve siz de henüz gelmemiş zamanda olduğunuz için, yok etmek ve yaratmak sizin elinizde, Benim olduğu gibi. Bunları yapmaktan korkmayın. Daha barışçıl bir zaman gelene kadar dünyayı dengede tutmalısınız. Yok etmekten korkmayın. Yaratmaktan korkmayın. Beni dinleyin. Tüm benliğinizle yaratın. Tüm benliğinizle yok edin. Yarattığınız zaman daha fazla yaratılmış olmayacağınız gibi yok ettiğiniz zaman da yok olmayacaksınız.

Şimdi daha fazla mı yaratıldınız? Burada mısınız yok mu edildiniz? Buradasınız. Ben burada olduğum sürece-sonsuza kadar siz de burada olacaksınız. Size söylediklerimi dinleyin. Eğer size yaratmanızı söylüyorsam yaratın ve bunu mükemmellik ve zevkle yapın. Eğer size yok etmenizi söylersem, yok edin. Tereddüt etmeyin. Tüm gücünüz ve zevkinizle yok edin; evet, size yok etmekten keyif almanızı söylüyorum.”

-Satan/Lucifer (28 Nisan 2005’te dikte etmiştir)


İngilizce orijinal metin:

“There is a positive and negative side to all things to keep them in balance --
to keep the Universe going. There are awful and terrible things that must happen, destructive deathly things, and there are good and miraculous things that must happen full of life and creative construction. It seems this would come to each randomly and it seems thus it should continue this way for eternity. This is not true. And this is the essence of Who I Am.

The world is to evolve out of this. There is always another way to do a thing. That way is far away. But it is still a possible way. Destruction and terror will not always be the other way. But until the time comes when destruction and terror are removed the world you must work how the world works. Until that time, that will come in time, this is Me -- a Perfect Balance. This is necessary. Destruction and creation.

Since the time is not yet, and you are in the time that is not yet, destruction and creation are in your hands as they are Mine. Do not be afraid to do these things. Until the time comes where these things have found more peaceable means you must keep the earth in balance. Do not be afraid to destroy. Do not be afraid to create. LISTEN to Me. Create with all of your being. Destroy with all of your being. You will not be more created by creating any more than you will be destroyed by destroying. Are you more created now? Are you here or are you destroyed? You are here. You will be here as long as I am here and that is forever. Listen to what I tell you. If I tell you to create -- do it. And do it with perfection and pleasure. And if I tell you to destroy, do it. Do not hesitate. Destroy with all of your might and pleasure; yes, I tell you to delight in what you have destroyed.”
- Satan/Lucifer

Dictated, from Him personally- 4/28/05